Anonimo Militare Alpini Camouflage

Napůl v Itálii, napůl ve Švýcarsku se nachází horský velikán  Matterhon vyrytý na spodním víčku hodinového pouzdra pánských náramkových hodinek Anonimo Militare Alpini Camouflage. A v podobném postavení se nachází i celý tento model. Jeho styl, nebo chcete-li kamufláž, kombinuje sílu italského designu a kvalitu švýcarské hodinářské školy.  Vzhled hodinek je inspirovaný uniformou italského elitního horského sboru Alpini.

Anonimo Militare Alpini Camouflage01pub

Mezi charakteristické rysy těchto pánských hodinek patří robustní polštářové pouzdro z bronzu s chráněnou korunkou ve dvanácté hodině a také přehledný ciferník, jehož khaki zabarvení nijak nesnižuje čitelnost časových údajů.

Hodinový strojek je automatický s ručním dotahem, kalibr je Sellita SW260-1 a je chráněn bronzovým pouzdrem o průměru 43 mm. Spodní víko s vyrytým masívem Matterhornu je ocelové. Voděodolnost hodinek je do hloubky 120 metrů. Upínací oko ze strany číslice 12 vytváří ochranný most pro masívní otočnou korunku konstruovanou tak, aby se s ní dalo manipulovat i v silných rukavicích chránící ruku před nepřízní počasí v horách. Jedná se o patentované konstrukční řešení.

Anonimo Militare Alpini Camouflage02pub

Ciferník pánských náramkových hodinek Anonimo Militare Alpini Camouflage je buď v barvě bronzu, nebo v khaki zabarvení s maskovacími vzory na pozadí. Číslice ciferníku, hodinové markery a povrch hodinových ručiček mají bílou barvu, která je na maskovacím pozadí dobře viditelná. Funkcí hodin jsou hodiny, minuty, sekundy a dále zobrazování aktuálního data v okénku v pozici šesté hodiny. Sekundový subciferník je na číselníku umístěn v pozici třetí hodiny.

Upínací pásek k těmto hodinkám je také v provedení s maskovacím vzorem, nebo jako druhou variantu si zákazník může vybrat pásek z bílé telecí kůže.  Upínací spona je bronzová.

Pánské náramkové hodinky Militare Alpini Camouflagejsou nabízeny v limitované edici v počtu pouhých 97 kusů.