Corum Round Golden Bridge limitovaná edice

Při příležitosti 55. výročí založení značky, společnost Corum provedla reedici některých klasických modelů v limitovaném vydání. Do této skupiny patří i Round Golden Bridge s legendárním hodinový strojek  C0113 baguette. Tento kalibr se skládá ze 140 komponent včetně 19 kamenů a je vtěsnán do prostoru 33 mm dlouhém, 3 mm širokém a méně než 5 mm silném.

Tento mechanický, ručně dělaný kalibr pracuje na frekvenci 4 Hertzů.  Rezerva nátahu je 40 hodin. Centrální část ciferníku je z ryzího zlata bohatě zdobeného rytinami. Hodinky jsou bez přídavných komplikací, ukazují jen hodiny a minuty.

Corum Golden01pub

Hodinky mohou nosit muži i ženy díky 41 milimetrovém průměru. Zcela průhledné krytí  movementu umožňuje sledovat jeho práci ze všech stran. Dokonce i hodinové ručičky mají prázdný střed, takže i přes ně lze sledovat činnost hodinového strojku. Horní sklo je safírové leštěné, spodní kryt má saténovou úpravu. Kulatý ciferník má černé zabarvení s podélným gilošováním. Voděodolnost je do tří atmosfér, tedy do třiceti metrů vodního sloupce.

Hodinky se prodávají s páskem z černé krokodýlí kůže spínaným sponou z 18cti karátového zlata.

Tato reedice Round Golden Bridge je vyrobena v limitované sérii 75 kusů v ceně 25 000 USD za jeden model.