Mido Belluna Small Seconds

Na letošním Baselworldu představí společnost Mido nové elegantní pánské hodinky Mido Belluna Small Seconds vyrobené z leštěného ocelového pouzdra potaženého růžovým zlatem. Pouzdro má průměr 40 mm a má jemně tvarované přechodové oblouky ok pro upevnění upínacího pásku.  Nové hodinky  Belluna Small Seconds perfektně reflektují nevtíravou eleganci švýcarského hodinářství.

Hodinářské pouzdro je vyrobené z oceli 316L, povrch je povlakován růžovým zlatem pomocí technologie PVD. Existuje však i verze tohoto modelu s pouzdrem z nerezové oceli.  Ciferník i spodní část pouzdra jsou kryté antireflexním safírovým sklem. Dno je šroubovací. Voděodolnost je do hloubky 50 metrů. Ciferník je stříbrný, zdobený jemnými vlnkami. Kromě hodinových ručiček je vybaven komplikací zobrazení čísla dne ve třetí hodině a terčíkem vteřinovky umístěné v asymetrické pozici sedmé hodiny. Ciferník je naprosto bez číslování, jednotlivé hodiny jsou vyznačeny pouze čárkovými indexy ve stejné barvě, jako je barva hodinového pouzdra.

Mido Belluna Small Seconds01pub

Movement je automatická  ETA 2825-2 s 25 kameny a s rezervou nátahu 38 hodin. Kalibr je jemně zdobený s leštěnými šrouby, oscilátor je dekorován pruhy Geneva a přidáno je logo hodinářství Mido.

Hodinky se dodávají s popruhem z hovězí kůže zdobené krokodýlím vzorem. Spona je skládací, materiál nerezová ocel.