Zenith Elite 6150

Design těchto hodinek je především o jejich vzhledu a tvaru. Měkké obliny připomínající oblázek jsou současně klasické tak, že si člověk rychle uvědomí, že byť se jedná o měřič času, čas sám na oblíbenosti těchto tvarů nemá žádný vliv. Tento typ náramkových hodinek se nosil, nosí a bude se nosit i v budoucnu. Člověk přímo cítí, že tento model je součástí stavu mysli nositele těchto hodinek, k těmto hodinkám musí jejich majitel osobnostně dozrát, protože ony jsou symbolem určité usedlosti a současně i spolehlivosti.

Zenith-Elite-61501pub

Kalibr Elite 6150 je ultratenký následovník slavného Elite z roku 1994, která byl pojmenován jako „Movement roku 1994“.  Nadčasová elegance spolu s prestižní výkonností a přesností zděděnou po svém slavném předchůdci dělá z pánských náramkových hodinek Zenith Elite 6150 model, na který se nevztahují vlivy měnících se módních trendů.

Hodinový strojek pánských náramkových hodinek Zenith Elite 6150 je mechanický, s automatickým nátahem a s kalibrem Elite 6150. Strojek pracuje s kmitočtem 28 800 vibrací za hodinu, rezerva nátahu je 100 hodin. Funkcí chronometru je měření hodin, minut a sekund.

Hodinové pouzdro má dvojí provedení, buď je z oceli, nebo z 18cti karátového zlata. Průměr pouzdra je 42 mm. Stříbrný ciferník s dekorativními prvky vysoké hodinařiny „Côtes de Genève“ je krytý safírovým sklíčkem shora i zespodu. Hodinové ručičky a indexy jsou také z růžového zlata o hodnotě 18 karátů. Voděodolnost tohoto chronometru je do hloubky 50 metrů.

Zenith-Elite-615002pub

Pánské náramkové hodinky Zenith Elite 6150 se dodávají zákazníkům s hnědým upínacím páskem z aligátora a upínací sponou ze stejného materiálu z jakého je vyrobeno hodinové pouzdro.