Patek Philippe Annual Calendar Ref. 4948

Patek Philipe, změnil jeden ze svých ikonických modelů na hodinky pro dámy. Velkoryse přepracovaný model z růžového zlata byl změněn tak, aby více vynikl jeho ženský akcent. Nadčasová elegance chronometru s funkcí věčného kalendáře a měsíčních fází je zvýrazněna 374 diamanty, které zdobí hodinové pouzdro, lunetu, korunku a upínací lugy. Ciferník je zdoben bílou perletí, arabské číslice jsou vyrobeny ze zlata. Dámské náramkové hodinky Patek Philippe Annual Calendar Ref. 4948 jsou hodinářským a klenotnickým skvostem, jehož kouzlo bude opatrováno a chráněno po mnoho generací.

Patek_Philippe_Ladies_Annual_Calendar01pub

Hodinový strojek je mechanický s automatickým nátahem. Kalibr 324 S QA LU pracuje s oscilací 28 800 kmitů za hodinu a obsahuje 34 rubínů. Rezerva nátahu je 45 hodin. Hodinový strojek je uložen v pouzdru z 18ti karátového zlata zdobeného diamanty. Safírové víčko s oboustrannou antireflexní úpravou chrání ciferník vyzdobený perletí a zlatem. Hodinové funkce tohoto modelu jsou zobrazení hodin, minut, vteřin, další komplikací je věčný kalendář se zobrazením dne, data v měsíci a měsíčních fází.

Dámské náramkové hodinky Patek Philippe Annual Calendar Ref. 4948 jsou zákazníkům nabízeny s perlově bílým páskem z aligátoří kůže a s přezkou zdobenou 27 diamanty.