Limitovaná edice Omega pro ZOH 2018

Značka Omega už po mnoho let vydává u příležitosti konání olympijských her limitované edice vydávané jen pro tyto sportovní akce. Nejbližší zimní olympijské hry se budou konat v roce 2018 v Jižní Koreji ve městě PyeongChang a Omega má na nich jako obvykle statut oficiálního časoměřiče.

WP-Omega-Seamaster-Aqua-PyeongChang01pub

Podle zástupců společnosti Omega představením nové kolekce Omega Seamaster Aqua Terra „PyeungChang 2018“ Limited Edition ZOH 2018 začíná časové odpočítávání tohoto svátku zimních sportů. Den zahájení ZOH 2018 je stanoven na 9. února 2018.

Letopočet této sportovní události je zobrazen na vnitřní přírubě (v originálu réhaut), přičemž jméno pořadatelského města a název akce je zapsán do spodní pravé čtvrti ciferníku v pěti barvách odpovídajících barvám olympijských kruhů. Číslice 20 a 18 letopočtu přesně sedí na minutovém značení, což je něco co se do budoucna těžko bude opakovat. Na spodním safírovém víčku je barevný nápis  “PyeongChang 2018”. Číslo hodinek z limitované edice bude vyryto na boku pouzdra.

Pánské hodinky Omega Seamaster Aqua Terra „PyeungChang 2018“ Limited Edition ZOH 2018 mají ocelové pouzdro o velikosti 41,5 mm s koaxiálním hodinovým strojkem kalibr 8500, který se může pochlubit oficiální certifikací a označením Master-Chronometer. Ciferník chronometru má modrou barvu a je vyveden ve stylu  teakwood-deck.

WP-Omega-Seamaster-Aqua-PyeongChang02pub

Množství hodinek určených v prodeji je 2018 kusů. Prodávat se budou od března, cena hodinek je 6 400 USD. Zákazníci je dostanou ve speciálním boxu s olympijskou tematikou.