Gc LadyChic Cable Collection

Není styl jako styl a i u něho platí, že malé detaily dělají velký výsledek. Švýcarská hodinářská firma GC plně pochopila tuto skutečnost, inspirovala se světem lodí a přístavů a typické prvky tohoto svébytného prostředí zapracovala do portfolia svých výrobků.

Dámské náramkové hodinky LadyChic Cable Collection jsou ale také hodinky, kde důležitým prvkem jsou kontrasty vzhledu a materiálu. Nelze si nevšimnout rozdílu mezi bělostí nerezové oceli a růžového zlata hodinového pouzdra, rozporu mezi sametovým leskem lunety a drsností námořnického lana oddělujícího lunetu od zbytku pouzdra. Současně však tyto protiklady vytváří estetický harmonický celek, díky němuž jsou LadyChic Cable Collection nepřehlédnutelné jako hodinky i jako šperk při běžném denním nošení stejně jako při slavnostních příležitostech.

LadyChicCable 01pub

Hodinový strojek tohoto modelu je Quartz, který je uložen nerezovém pouzdru z hodinářské oceli 316L. Průměr pouzdra je ve dvou velikostech – 32 a 38 mm. Ocel má povlak z růžové oceli nanesené PVD technologií na podkladový materiál. Funkcí hodinek je, jak už tomu u dámských modelů bývá, pouze zobrazování hodin, minut a sekund. Voděodolnost tohoto modelu je do 100 metrů hloubky.

Ciferník má perleťovou barvu, markery, číslice a ukazatele času mají také PVD povlak z růžového zlata, ručičky jsou navíc ošetřeny luminiscenční barvou pro lepší viditelnost v noci a za šera.

LadyChicCable 00pub

Upínací tah je ocelový z hodinářské oceli.

Dámské náramkové hodinky Gc LadyChic Cable Collection jsou zákazníkům k dispozici v šesti různých verzích.