De Grisogono New Retro Lady Taille Baguette

Marilyn Monroe by si libovala nad takovou záplavu diamantů a rubínů, Audrey Hepburn by jistě také podlehla šarmu tohoto hodinářského a klenotnického skvostu a Grace Kelly by složila poklonu neopakovatelnému kouzlu dámských hodinek De Grisogono New Retro Lady Taille Baguette. Inspirace na tvorbu tohoto modelu vzešla z módy padesátých let. Výrobce svým zákazníkům předkládá dvě verze v lehce atypickém retro designu. Jedna verze je v bílém provedení, u druhé je převládající barva karmínově červená. Hodinové pouzdro má neobvyklý obdélníkový tvar s korunou rafinovaně uloženou na pozici dvanácté hodiny. Obě delší strany pouzdra jsou roubené dvěma řadami briliantů. V centrálním kruhu je soubor švýcarských luxusních šperků Grisogono. Už tak vysoká úroveň elegance je doplněna upínacím páskem značky Galuchat. V modelu New Retro Lady Taille Baguette se snoubí bohatství s elegancí ve snaze odvrhnout staré trendy a připravit se na nové.

de-grisogono01pub

Hodinový strojek v modelu je mechanický. Je uložen v pouzdru z osmnáctikarátového zlata doplněného z horní i boční strany 70ti bílými drahokamy, nebo v druhé verzi 70ti rubíny.

Ciferník je v obou případech krémově bílý doplněný v centrálním kruhu buď šedesáti bílými drahokamy, nebo šedesáti rubíny.

de-grisogono02pub

Upínací pásek je značky Galuchat se sponou z 18cti karátového zlata opět doplněnou buď diamanty, nebo rubíny dle provedení modelu. Cena dámských luxusních náramkových hodinek De Grisogono New Retro Lady Taille Baguette se pohybuje v rozmezí 5 000 až 15 000 CHF podle toho, zda se jedná o model zdobený diamanty nebo polodrahokamy.