De Grisogono Instrumento N° Uno Annual Calendar

Značka De Grisogono se v minulém roce prezentovala s novým estetickým vzhledem u své vlajkové kolekce Instrumento, která letos oslaví 15 let od svého uvedení na trh. Nový vzhled modelu je originální a současně i maskulinní s novým anuálním kalendářem měřícím čas se šarmem hodinek s přirozenou grácií. Číselník má jemně vypracovanou asymetrii se zobrazením datových údajů dne ve dvanácti hodinách, zatímco hodnoty měsíce se zobrazují v okénku v osmé hodině. Subciferníček indikace vteřin je umístěn v páté hodině. Pánské náramkové hodinky Instrumento N° Uno jsou velmi sofistikované, korekce času a hodnoty dne by měly upraveny jen jednou za rok na konci února.

De Grisogono Instrumento Uno01pub

Hodinový strojek je automatický s mechanickým nátahem, kalibr je QA 20-89. Obsahuje 30 kamenů, oscilace je 28 800 vibrací za hodinu. Rezerva nátahu je 42 hodin.

Komplikace pánských náramkových hodinek Instrumento N° Uno spočívá v měření hodin, minut a sekund spolu s ročním kalendářem se zobrazením hodnoty dne a měsíce.

Hodinové pouzdro je z růžového zlata 18 karátů. V korunce je zasazen černý diamant. Voděodolnost hodinek je do hloubky 30 metrů vodního sloupce. Ciferník je v barvě starého stříbra nebo v černém zabarvení.

Upínací pásek je v černé barvě integrovaný do pouzdra. Materiál je aligátoří kůže, spona je skládací z růžového zlata.