ArtyA Cumbere Tourbillon

Nové Cumbere Tourbillon jsou možná nejvíce avantgardní hodinky, které se ve švýcarském hodinářském průmyslu v poslední době objevily.  Známá švýcarská společnost Yvan Arpa, zakladatel nezávislého švýcarského hodinářství ArtyA s oblibou vyrábí takovéto velmi individuální chronografy s mimořádným charakterem a designem.  Tento model má tvar kytary a celé provedení je ztělesněním toho, co se stane, když se umění stane luxusem.

ArtyA Cumbere Tourbillon01pub

Hodinový stojek je mechanický exkluzívní MHC kalibr. Kalibr je osazen devatenácti ložiskovými kalibry, kmitočet je 21 600 vibrací za hodinu. Rezerva nátahu luxusních hodinek ArtyA Cumbere Tourbillon je 100 hodin nepřetržitého chodu.

Hodinové pouzdro je z hodinové oceli 316L s černým PVD ochranným povlakem a slitiny z růžového zlata ArtyOr. Rozměry pouzdra jsou 37×49 mm, korunka má tvar ladícího kytarového kolíku, pouzdro je zdobeno ručním rytím. Hodinky mají ciferník krytý safírovým sklíčkem s oboustrannou antireflexní ochrannou.

ArtyA Cumbere Tourbillon02pub

Hodinový ciferník je skeletizovaný osazený viditelným Tourbillonem.  Náramek dodávaný k těmto luxusním hodinkám je z černé krokodýlí kůže se sponou.