Alpina Club Regulator Manufacture

Alpina v této řadě potvrzuje svoji pověst a reputaci výrobce odolných a současně sofistikovaných hodinek. Nový model této řady má poněkud více zaoblené tvary, ale hlavně hodinový strojek plně pocházející z vývojových a dílenských prostor firmy Alpina. Vzhled časomíry je velmi zajímavý;  na ciferníku v pozici desátého indexu jsou zobrazovány hodiny a velká centrální ručička ukazuje minuty. Antracitově šedý ciferník je zdobený ve stylu Côtes de Genève. Průhled přes safírové sklo tedy odhaluje sofistikovaný model určený pro muže, kteří chtějí žít naplno a bez kompromisů.

Hodinový strojek je mechanický, samonavíjecí, kalibr AL-950. Kmitočet strojku je 28 800 kmitů za hodinu, ložiskových kamenů je uvnitř movementu 25.  Chronograf měří hodiny, minuty a den v měsíci. Hodiny Alpina Club Regulator Manufacture nemají datové okno, ale datový subciferník, umístěný v pozici šesté hodiny.

Alpina Club Regulator Manufacture01pub

Hodinové pouzdro o průměru 44 mm je z leštěné oceli. Horní krycí sklíčko je safírové, spodní je transparentní, korunka je uzamykatelná. Přes průhledné dno je viditelný černé těleso rotoru se zdobením Côtes de Genève. Voděodolnost chronografu je minimálně do hloubky sto metrů vodního sloupce, dle výrobce však hodiny vydrží až tlak třistametrové vodní propasti. Nátahová rezerva je 42 hodin.

Ciferník má antracitové zabarvení s gilošovaným zdobením ve středním prostoru kolem centrální minutové ručičky. Hodinové ručičky i markery jsou natřené luminiscenční barvou pro lepší viditelnost v noci.

K hodinkám patří černý kožený upínací pásek se skládací sponou.