Oris Artelier Calibre 112

Oris přidal třetí variantu do svého portfolia firemních movementů. Nový Kalibr 112 rozšiřuje firemní nabídku kolekce Artelier. Kalibr 112 vychází z dosavadního kalibru 111, ale přidává komplikaci druhého časového pásma a desetidenní rezervu nátahu. Druhá časová zóna je čitelná na subdialu a nabízí čtení hodin, minut a indikaci dne a noci. Pánské náramkové hodinky Oris Artelier Calibre 112 mají díky velkému ciferníku dobře čitelné jednotlivé číselníky, které jsou po hlavní ploše sice asymetrické rozložené, ale z hlediska designu se tomuto řešení nedá nic vytknout.

Oris Artelier Calibre 11201pub

Hodinový strojek je mechanický s desetidenní rezervou nátahu pracující s kmitočtem 21 600 vibrací za hodinu. Komplikace jsou měření hodin, minut, sekund a v deváté hodině je datové okénko pro zobrazení čísla aktuálního dne. Druhá časová zóna má indikaci dne a noci.

Pouzdro je ocelové o průměru 43 mm. Hodinky jsou voděodolné do padesáti metrů. Horní sklíčko je safírové, stejné je i ze spodní strany chronografu.

Ciferník je v barvě opálově modro-šedé, nebo v barvě stříbra s opálovým leskem.

Oris Artelier Calibre 11203pub

Pánské náramkové hodinky Oris Artelier Calibre 112 jsou zákazníkům k dispozici s upínacím páskem z aligátoří kůže v černé barvě, nebo s tahem z oceli a skládací sponou.