Ball Trainmaster Worldtime Chronograph

Pánské náramkové hodinky Ball Trainmaster Worldtime Chronograph jsou dokonalou kombinací dvou mistrovských hodinářských komplikací – chronografu a světového času. Kalibr ETA 7750 je propojen s přídavným modulem, který zobrazuje jména hlavních světových metropolí, která jsou vyrytá na otočných discích. Současně s pohybem se simultánně zobrazuje aktuální čas na dané zeměpisné délce.  Tvarované hodinové ručičky včetně vteřinové, která je zdobena logem Ball Watches Co., jsou opatřeny svítícími plynovými mikrotrubicemi pro kvalitní rozeznání aktuálních časových hodnot. Tyto výrazně maskulinní náramkové hodinky s robustním, ale elegantním vzhledem splňují i náročné požadavky uživatelů, kteří mají v oblibě chronometry vybavené řadou technických vylepšení.

Trainmaster Worldtime Chronograph01pub

Používaný hodinový strojek je BALL 352, ale v podstatě se jedná o kalibr ETA 7750. Je uložen v pouzdře z nerezové oceli.  Průměr pouzdra je 42 mm, jeho voděodolnost je do hloubky 50 metrů. Ciferník je zákazníkům nabízen v bílé nebo černé barvě. Pro bezproblémové čtení je vybaven patnácti osvětlovacími mikrotrubicemi. Horní krycí víčko je safírové s antireflexní úpravou, spodní kryt je také průhledný. Hodinky nabízejí funkce zobrazení hodin, minut a sekund. Krom toho mají okno se jménem dne v týdnu a číslem aktuálního dne v měsíci. Jak již bylo zmíněno, jedná se o chronograf se schopností zobrazovat časové zóny v jednotlivých městech.

Trainmaster Worldtime Chronograph02pub

Pánské náramkové hodinky Ball Trainmaster Worldtime Chronograph jsou zákazníků dodávány s upínacím páskem z černé aligátoří kůže.