Hanhart Primus Diver

Společnost  Hanhart se svým modelem pánských náramkových hodinek Hanhart  Primus Diver  trefuje do požadavků současné doby. Nicméně, ctí tradice a nezapomíná ani na referenční znaky odkazující na modely slavných chronometrů z let minulých. Nesmí tedy chybět například červené tlačítko, což byl jeden z důležitých prvků navržených z toho důvodu, aby chronograf Hanhart byl uživatelsky příjemný pro stíhací piloty. Tento model sice není určen pro báječné muže na létajících strojích, je určen pro potápěče, nicméně i ti se potřebují při své činnosti dobře orientovat v čase.

hanhart diver 01pub

Hodinový strojek pánských hodinek Hanhart  Primus Diver je automatický s manuálním nátahem. Kalibr je HAN38 s kmitočtem 28 800 vibrací za hodinu. Obsahuje 25 ložiskových rubínů, rezerva nátahu je 42 hodin.

Hodinové pouzdro je z nerezové oceli s karbonovým povlakem ADLC, který je velmi odolný proti poškrábání a poškození obecně. Luneta je jednosměrná, vroubkovaná. Voděodolnost chronometru je do 100 metrů hloubky. Černý ciferník s černými pozadím má hodinové ručičky natřené luminiscenční barvou Superluminova, subciferníky a minutová indexová dráha je v oranžové barvě, která je viditelná i ve větších hloubkách. Ciferník je chráněn oboustranně antireflexním safírovým sklem.

hanhart diver 02pub

Pánské náramkové hodinky Hanhart  Primus Diver se dodávají s páskem z vulkanizovaného kaučuku s rozkládací sponou.

Další články...
Hanhart Pioneer Stealth 1882 Model pánských náramkových hodinek Hanhart Pioneer Stealth 1882 firma představila ke 130. výročí svého založení. Je důstojným nástupcem svého legendár...
Hanhart Primus Pilot Značka Hanhart byla vždy synonymem pro robustní náramkové hodinky s vysokou přesností měření času, které jsou vyhledávané pro použití nejen na souši, ...