Hanhart Primus Diver

Společnost  Hanhart se svým modelem pánských náramkových hodinek Hanhart  Primus Diver  trefuje do požadavků současné doby. Nicméně, ctí tradice a nezapomíná ani na referenční znaky odkazující na modely slavných chronometrů z let minulých. Nesmí tedy chybět například červené tlačítko, což byl jeden z důležitých prvků navržených z toho důvodu, aby chronograf Hanhart byl uživatelsky příjemný pro stíhací piloty. Tento model sice není určen pro báječné muže na létajících strojích, je určen pro potápěče, nicméně i ti se potřebují při své činnosti dobře orientovat v čase.

hanhart diver 01pub

Hodinový strojek pánských hodinek Hanhart  Primus Diver je automatický s manuálním nátahem. Kalibr je HAN38 s kmitočtem 28 800 vibrací za hodinu. Obsahuje 25 ložiskových rubínů, rezerva nátahu je 42 hodin.

Hodinové pouzdro je z nerezové oceli s karbonovým povlakem ADLC, který je velmi odolný proti poškrábání a poškození obecně. Luneta je jednosměrná, vroubkovaná. Voděodolnost chronometru je do 100 metrů hloubky. Černý ciferník s černými pozadím má hodinové ručičky natřené luminiscenční barvou Superluminova, subciferníky a minutová indexová dráha je v oranžové barvě, která je viditelná i ve větších hloubkách. Ciferník je chráněn oboustranně antireflexním safírovým sklem.

hanhart diver 02pub

Pánské náramkové hodinky Hanhart  Primus Diver se dodávají s páskem z vulkanizovaného kaučuku s rozkládací sponou.