Rotary Les originales Tradition

Společnost Rotary pokračuje v rozvoji a zaváděni řady Tradition, spadající do nové kolekce Les Originales. Ta navazuje na bohatou historii hodinek Rotary a zachovává předchozí dědictví značky. Pro tuto řadu byl zvolen automatický movement Sellita jako součást záruky kvality. Práci hodinového strojku lze sledovat přes spodní safírové víčko těchto pánských náramkových hodinek. Na ciferníku je jako pozadí pro práci dlouhých decentních hodinových ručiček vytištěn jemný vzor, který prostupuje celým ciferníkem až minutové značky na okraji číselníku. Nejnápadnějším prvkem je korunka, která se téměř ztrácí v boku hodinového pouzdra. Toto řešení je přínosem pro manžetové okraje košil, o které se nebude nepříjemně zachytávat a také nebude dřít zápěstí majitele těchto luxusních pánských hodinek.

Rotary Les originales Tradition01pub

Hodinový strojek je automatický s mechanickým nátahem. Kalibr  Sellita SW200 je osazený 26 ložiskovými kameny. Rezerva nátahu je 38 hodin.

Pouzdro je ocelové v původním stříbrném provedení nebo ve zlacené verzi. Průměr pouzdra je 40,5 mm. Voděodolnost pánských náramkových hodinek Rotary Les originales Tradition je do hloubky padesáti metrů.

Ciferník s jemným vzorováním na pozadí. Barva ručiček a indexů je buď zlatá, nebo v modrém provedení. V pozici šesté hodiny je datumové okénko. Další funkce je pouze měření hodin, minut a vteřin. Ciferník i spodní strana pouzdra je krytá klenutým safírovým sklíčkem.

Rotary Les originales Tradition02pub

K pánským náramkovým hodinám Rotary Les originales Tradition je dodáván buď kožený upínací pásek v hnědé barvě, nebo ocelový tah s odpovídající upínací sponou.