Carl F. Bucherer Patravi TravelTec v hluboké matné černi

Pánské hodinky Patravi TravelTec jsou známé jako vynikající společník na cesty. Stejně jako předchozí verze i tato nová je schopná simultánně zobrazit tři časové zóny současně. Dvě zóny se zobrazí na dialu díky funkcím certifikovaného ciferníku pracujícím na kalibru CFB 1901.1  Třetí zóna se zobrazuje pomocí červené ručky měřící pohyb  dvaceti čtyřhodinové otočné lunety.  Tlačítkový spouštěč v pozici desáté hodiny umožňuje hodinkám Patravi TravelTec rychle a snadno nastavit třetí časovou zónu.

Carl-F-Bucherer-Patravi-TravelTec01pub

Hodinky mají automatický kalibr CFB 1901,1 se 42 hodinami rezervy nátahu.  Funkce jsou čas, tři časová pásma, číslo dne je v okénku v pozici třetího indexu. Pouzdro je z nerezové oceli s černým matným DLC povlakem. Ten dělá z Patravi TravelTec hodinky ve stealth stylu.  Tedy téměř, protože hodinky jsou doslova obrovské a proto dosažení neviditelnosti je poměrně obtížná záležitost. Průměr  ciferníku je 46,6 mm a tloušťka 15,5 mm. Krycí sklíčko je safírové s antireflexní úpravou z obou stran. Voděodolnost je do padesáti metrů vodního sloupce.

Carl-F-Bucherer-Patravi-TravelTec02pub

Hodinky se prodávají s náramkem z nerezové oceli s DLC povlakem ve stejné barvě jako celé pouzdro.  Vzhledem k rozměrům dialu by možná měl výrobce nabídnout i variantu s páskem z černého kaučuku. S ocelovým náramkem jsou tyto hodinky už přece jen dost velké a těžké