Enicar Versailles CH325 Chronometer

Tento model jako by si vzal inspiraci z krásných zahrad francouzského zámku ve Versailles. Má stejně propracovaný každý detail, je stejně jako on esencí krásy a jemných detailů. Střed číselníku je zdoben filigránským motivem, obvod je osazen deseti vybranými diamanty, které tvoří vrcholy nečíselníkových indexů. Luneta z osmnáctikarátového zlata tvoří základové loze pro 96 diamantů. Celá briliantová plejáda je doplněna dalšími osmi diamanty, které jsou vsazeny do patek lunety zasahujících do ocelového hodinového pouzdra těchto luxusní pánských hodinek. Hodinky přitom nejsou jen marnotratným šperkem, jsou ozdobeny i certifikací COSC. Tudíž označení chronometr ve jméně, označující vysoce přesný chronograf, mu přísluší po právu.

Enicar Versailles CH325 01pub

Hodinový strojek je mechanický s automatickým nátahem ETA 2836. Ložiskových kamenů je v soukolí hodinek rovných 25 kusů. Kmitočet chronometru je 28 800 kmitů za hodinu.

Pouzdro je z hodinářské oceli 316L, průměr pouzdra je 41 mm. Voděodolnost pouzdra je do hloubky 50 metrů. Luneta ze zlata 18K a je zdobená 96 diamanty. Funkcemi chronometru jsou měření hodin, minut, sekund, zobrazování čísla dne v měsíci a jména dne v týdnu.

Ciferník je v barvě stříbra, zdobený deseti diamanty v místě hodinových markerů.  Nad pozicí šesté hodiny je kulaté datové okénko, nad ním obdélníkové okno se jménem dne.

Enicar Versailles CH325 00pub

Pánské náramkové hodinky Enicar Versailles CH325 Chronometer jsou dodávány s dvoubarevným ocelovým tahem, jehož základem je ocel 316L, prostřední pruh je z růžového zlata 18K. Druhá varianta upínání těchto hodinek je kožený pásek s rozkládací sponou. Samozřejmě tak rozdílný materiál v upínání na ruce se nutně musí projevit i v ceně-proto je rozpětí ceny od 5 000 do 9 999 CHF.