Ebel Wave Lady

Dámské náramkové hodinky Wave Lady vsadily na křivky a kontrasty studené bílé, teplé a šedé barvy, takže trochu připomínají pohádku o zimním království, kde se stejně střídají tyto barvy na zimní obloze a vlny sněhových závějí na zemi. Studená barva je zakomponována do kartáčované oceli v saténovém lesku, kterým se vyznačuje hodinové pouzdro a náramek.  Teplé zabarvení mají pozlacené akcenty ciferníku, teplé křivky vychází z vln náramku jako by to byly pukliny v zemské kůře poblíž aktivní sopky. Luneta tvoří zlatavé rozhraní zdobené 72 diamanty, které vytváří dojem sněhových vloček na ledovém příkrovu, od kterého se odráží světlo slunce.  Veškerá kompozice přitom nevytváří dojem lesklého laciného pouťového zboží, pozorovatel nad jemností tvarů designu skoro nedýchá, aby celou kompozici vln, teplých odlesků a sněhových perel nenarušil.

Ebelwawelady01pub

Kalibr je Ronda 773 řízený krystalem.  Je usazen do hodinového pouzdra z nerezové oceli leštěné do saténového lesku zdobeného růžovým zlatem. Pouzdro má průměr 35 mm. Zlacená luneta je osázená 72 diamanty, ciferník kryje safírové sklíčko. Voděodolnost je do 50 metrů hloubky. Hodinky mají pouze základní hodinové funkce, tedy ukazuji hodiny, minuty a sekundy.

Ciferník má dvojí provedení. Buď je v šedém zabarvení, nebo v bílé barvě. Na obou verzích jsou zlacené indexy a celý ciferník je dozdoben osmi diamanty.

Ebelwawelady02pub

Dámské náramkové hodinky Ebel Wave Lady jsou dodávány s kovovým tahem z leštěné oceli doplněné osmnáctikarátovým zlatem.