Mondaine SBB Mini Giant

Autentické, ikonické, jednoduché, nadčasové. Tak se dají charakterizovat pánské náramkové hodinky SBB Mini Giant s nepřehlédnutelným designem nejslavnějších švýcarských drážních hodin.  Prozatím jsou k dispozici jen v unisex rozměru 35 mm, nicméně tomuto modelu by opravdu slušel průměr i vysoko nad 40 mm. Hladký bezvýstupkový obvod ciferníku zaručuje naprosté pohodlí během nošení. Nic nedře a nezachytává se o okraj košile, nic netlačí do zápěstí.  Mini Giant zobrazuje na svém bílém ciferníku hodiny, minuty a vteřiny s příslovečnou švýcarskou přesností i s pomocí slavné červené tečky, která je specifickým firemním symbolem. Krystalové sklo, které kryje ciferník, má klenutý tvar a opticky zvětšuje plochu číselníku.

Mondaine SBB Mini Giant02pub

Tento model bude díky svému velkému vzoru zajímavým sběratelským artiklem nejen pro milovníky hodin, ale i pro fanoušky švýcarských železnic.

Hodinový strojek je řízen krystalem a je umístěn v pouzdru z nerezové oceli. Voděodolnost hodin je do třiceti metrů hloubky.

Ciferník je bílý, hodinové ručičky a indexy bez čísel jsou černé, červená vteřinová ručička má na svém těle charakteristický červený bod. Díky světlému pozadí je zobrazení času dobře viditelné.

Mondaine SBB Mini Giant01pub

Upínací náramek má několik variant- kožený řemínek v černé nebo červené barvě, další varianta je textilní pásek a ocelový tah.