Casio G-Shock G-Steel

Společnost Casio je již dlouho známá tím, že je schopna vyprodukovat kvalitní, ale přitom nijak drahé náramkové hodinky. Sériová řada G-Shock však již spadá do trochu vyšší cenové hladiny. Nejinak tomu je i u modelu hodinek G-Steel, což je velmi zajímavý model s extra tvrdou konstrukcí, s mnoha funkcemi a s elegantním, nepřehlédnutelným vzhledem.  Pánské náramkové hodinky G-Steel se totiž rozhodně neztratí ani v kanceláři, ani ve fitnesscentru.

Casio-G-shock-G-steel01pub

Tento model je nárazuvzdorný, má napájení solární energií a jeho voděodolnost je do dvou set metrů hloubky. Pro sportovní využití je vybaven stopkami s časovou přesností 1/100 sekundy. G-Steel zobrazuje čas ve 31 časových pásmech plus UTC. Odpůrce letních a zimních časů potěší možnost jejich vypnutí.  Hodinky mají pět různých alarmů a automatický kalendář, který je platný až do roku 2099. Stopky měří až do hodnoty 59’59.99” a jsou schopné měřit letmý čas a mezičasy na první a druhé pozici.

Hodinové ručičky má Casio G-Steel analogové, ale jsou doplněny měřičem času v digitální podobě. Akumulátor vydrží asi osm měsíců, při skladování až 19 měsíců.

Casio-G-shock-G-steel02pub

Celé hodinky jsou uloženy v ocelovém pouzdře. Typ oceli a druh upínacího pásku si může zákazník zvolit podle svého vkusu.