Okletey Merry Go Round

Okletey je nové jméno v hodinářské branži. Tato ambiciózní hodinářská firma v současné době debutuje s hodinkami Merry Go Round. Tento model s esteticky působícím tourbillonem si pro stylovou inspiraci zašel do lůna přírody. Odtud si přinesl působivé barvy, tvary a další designové kreace.

Okletey Merry Go Round01pub

Obdélníkové hodinové pouzdro s černým PVD rámováním lemuje stříbrný ciferník s centrálním kruhem zdobeným originálním gilošovým motivem. Ciferník je na vnějším obvodu doplněn skeletovými tvary připomínající vzorován afrických žiraf. Nejvýraznější prvkem číselníku je však tourbillon v pozici šesté hodiny. Mezi devátou a jedenáctou hodinou je umístěn ukazatel rezervy nátahu. Otvor nad ním umožňuje další průhled do nitra tohoto pánského modelu. Číselník je krytý safírovým sklíčkem s antireflexní úpravou.

Hodinový strojek je mechanický, uvnitř je 27 ložiskových kamenů, oscilátor pracuje s 21 600 vibracemi za hodinu. Rezerva nátahu je 100 hodin.

Pouzdro je z nerezové oceli 316L a má průměr 48 mm. Voděodolnost pánských náramkových hodinek Okletey Merry Go Round je do hloubky třiceti metrů vodního sloupce. Funkce chronografu jsou měření hodin, minut a indikace rezervy nátahu.

Upínací náramek hodinek Okletey Merry Go Round je z černé krokodýlí kůže s exkluzivní přezkou Okletey.