Alpina Avalanche Ceramic Ladies Collection

Věrná svému sportovnímu stylu společnost Alpina vyvinula řadu Lady Avalanche Ceramic Collection v inovativní kombinaci diamatů a bílé nebo černé keramiky. Tyto nepřehlédnutelné stylové dámské hodinky jsou navrženy tak, aby jejich design vyjadřoval čtyři firemní principy – jednoduchý vzhled, špičkovou technologii, estetiku a harmonii barev. Kroužek na okraji číselníku je osáze  n padesáti bílými, nebo černými diamanty, které obtáčí perlově bílý, nebo antracitově černý číselník. Typický trojúhelníkový symbol této značky, tentokráte v červeném zabarvení, je umístěn na zakončení vteřinové ručičky jako protiváha hrotu tohoto ukazatele šedesátiny zlomků času. Dámské náramkové hodinky Alpina Lady Avalanche Ceramic Collection jsou moderní a elegantním chronometrem, který přitom neskrývá atraktivní sportovní styl.

Alpina Avalanche Ladies Ceramic01pub

Hodinový strojek je Quartz, AL-240.  Je ukrytý v pouzdře z bílé nebo černé keramiky podle volby zákazníka. Průměr pouzdra je 42 mm. Luneta je z nerezové oceli a je pokryta 42 diamanty. Korunka je uzamykatelná, hodinky jsou voděodolné do hloubky 100 metrů.

Ciferník je zdoben gilošovaným motivem. Hodinové indexy jsou v osmi případech nahrazeny diamanty, číslice 6, 9 a 12 jsou v arabském provedení a mají barvu hodinových ručiček.   V pozici čísla 3 je diamant nahrazen komplikací čísla dne.

Alpina Avalanche Ladies Ceramic02pub

Dámské náramkové hodinky Alpina Lady Avalanche Ceramic Collection se dodávají s upínacím páskem z bílé pryže doplněné ocelovou skládací sponou.