SmartWatch Isaac Mizrahi Smartwatch HP výhradně pro dámy

Společnost Hewlett Packard ve spolupráci s módním návrhářem Isaacem Mizramim vytvořila chytré hodinky určené výhradně pro ženskou klientelu.  HP v tomto segmentu trhu spatřuje velkou příležitost a nový model má potenciál své budoucí obdivovatelky oslovit a to doslova a do písmene.

HP Isaac Mizrali 01pub

Dámské náramkové hodinky Isaac Mizrahi Smartwatch HP mají klasický kruhový tvar s pouzdrem z nerezové oceli a dvěma hodinovými ručičkami uloženými na centrální ose.  Luneta je po obvodu ciferníku zdobena krystaly Swarovski, což dodává tomuto modelu výrazný ženský akcent.  Na boku pouzdra je umístěna korunka a dva tlačítkové ovladače chytrých funkcí hodinek.

Model respektuje ženskou nechuť k příliš komplikovaným technickým zařízením a funguje hlavně jako oznamovatel příchozího hovoru a také jako fitness náramek pro měření fyzické aktivity při cvičení. Ze stejného, výše uvedeného důvodu, a také ve snaze zachovat uměřený design, nemají tyto hodinky obvyklý velký barevný displej, který je typickým znakem hodinek této třídy. Do třídy Smartwatch je zařazuje pouze malý displej na dolní straně číselníku, jehož údaje se promítají nevtíravě na plochu dialu.

HP Isaac Mizrali 02pub

Dámské náramkové hodinky Isaac Mizrahi Smartwatch HP jsou zákaznicím nabízeny ve stříbrné nebo pozlacené formě. Model se dodává na trh s koženými upínacími řemínky v barvách odpovídající celkovému barevnému pojetí těchto chronografů. Díky pouze základním chytrým funkcím nepřesáhne jejich cena částku 250 USD.