Wenger Roadster Black Night

Nový model pánských náramkových hodinek švýcarské značky Wenger je stejně temný a fascinující jak napovídá jeho jméno.  Je sportovní, robustní a pro použití v noci je vybaven celou řadou luminiscenčních prvků usnadňující čitelnost ciferníku.  Mezi světelné prvky výrobce zahrnul i svoje vlastní logo – bílý kříž na červeném poli. Pro použití k různým příležitostem je nabízen se šesti odlišnými upínacími pásky. Zákazník si může mezi materiály tahů vybrat nylon, kůži i ocel podle toho, zda má s Roadster Black Nigth namířeno na sportovní hřiště, do společnosti nebo na třeba na služební cestu.  Další verzí tohoto modelu je tříručičkový chronograf s obousměrně otočnou lunetou.

Wenger Roadster Black Night01pub

Hodinový strojek je krystal, pouzdro o průměru 45 mm je z hodinářské nerezové oceli 316L s černým povlakem dosaženým PVD technologií. Voděodolnost hodinek je do hloubky 100 metrů.

Ciferník je černý se třemi subciferníky. Ve třetí hodině je pomocný sekundový, v pozici čísla šest je dvanáctihodinový čítač a v devátém markeru je se nalézá subciferník s třicetiminutovým dialem.  Souhrn komplikací doplňuje datové okénko s číslem dne v měsíci v pozici čtvrté hodiny. Ciferník je chráněn safírovým sklem.

Jak již bylo řečeno, zákazníci si mohou vybrat ze široké škály upínacích řemínků a tahů. K dispozici mají efektní pásek z černé kůže s červeným prošíváním, kožený hnědý pásek ve vintage stylu, černý pásek ze silikonu pro vodní sporty, NATO kamufláž, nylonové upínání v zeleném zabarvení a ocelový náramek se skládací sponou.

Wenger Roadster Black Night02pub

Cena pánských náramkových hodinek Wenger Roadster Black Nigth by neměla přesáhnout částku 500 CHF.