Enicar Hyperion CH337 Chronometer

Nejnovější přírůstek v portfoliu společnosti Enicar skrývá pod střízlivým exteriérem velké množství pečlivě provedených detailů. Pánské náramkové hodinky Enicar Hyperion CH337 Chronometer jsou certifikovány COSC jako chronometr, to znamená, že každá součástka kalibru musí vydržet sérii testů trvající několik dní, přičemž v průběhu testů se pětkrát mění poloha a třikrát teplota. Exteriér chronometru je stejně zajímavý jako interiér. Od středu ciferníku se vlní jemný vzor, aby následně našel cestu pro mnohem tradičnější Clous de Paris motiv. Po obvodu ciferníku jsou rozmístěné diamanty označující důležité markery.

Enicar Hyperion CH337 Chronometer01pub

Hodinový strojek je automatický s mechanickým nátahem s certifikací COSC. Kalibr SW 260. Uvnitř strojku je 31 ložiskových kamenů, pracuje s kmitočtem 28 800 vibrací za hodinu. Funkce hodin jsou pouze hodiny, minuty, vteřiny a datum. Datumové okénko je umístěné v pozici šestého indexu. Hodinový strojek je umístěn v pouzdru z hodinářské oceli 316L, průměr je 41 mm. Voděodolnost chronometru je do hloubky 50 metrů. Z horní i dolní strany pouzdra je krycí safírové sklíčko. Ciferník je postříbřený, meče ručiček jsou pro lepší viditelnost ve tmě potažené luminiscenční barvou Superluminova.

Pánské náramkové hodinky Enicar Hyperion CH337 Chronometer jsou dodávány zákazníkům s tahem z jednobarevné, nebo dvoubarevné oceli.