Gucci G-Timeless Automatic

Elegantní a moderní kolekce G- Timeless od společnosti Gucci se vyznačuje vytříbenou estetikou. Nyní Gucci představila tři nové modely v automatickém provedení ve dvojí verzi. Jedna verze je v ocelovém pouzdře, druhá má pouzdro pozlacené PDF technologií. Nejzajímavějším vizuálním aspektem tohoto modeluje eklektická kombinace hodinových indexů. Jednotlivé značky se střídají v nepravidelné rytmu zobrazujícím tu hrot šípu, včelu hvězdu, či symbol srdce. Na gilošovaném pozadí ciferníku se od jednoho indexu ke druhému posouvají hodinové ručičky zhotovené ve stejném stylu jako stěžejní hodinové značky. Výtvarné řešení těchto hodin je zcela v souladu s požadavky dnešního moderního švýcarského hodinářství. Složitý vnitřní mechanismus automatického kalibru lze pozorovat skrze transparentní součásti hodinek tedy i ze spodní strany chronometru.

Gucci G-Timeless Automaticpub01

Kalibr pánských náramkových hodinek Gucci G-Timeless Automatic je automatická ETA 2824. Pouzdro o průměru 38 mm je buď ocelové, nebo pozlacené se safírovým krytem číselníku s antireflexní úpravou, totéž sklíčko je i ze spodní strany hodinek. Voděodolnost je do hloubky 50 metrů.

Ciferník je k dispozici buď ve stříbrném tónování, nebo v černé barvě. Gilošovaný povrch s jemným zrnitým vzorem má růžicové vzorování křivek po celé ploše s výjimkou datového okénka v pozici šestého indexu. Funkcí hodin jsou pouze základní časové a datové údaje. H

Pánské náramkové hodiny Gucci G-Timeless Automatic se dodávají s upínacím páskem z aligátoří kůže a sponou v odpovídající provedení celého pouzdra.