KOMPLETNÍ KALENDÁŘ VACHERON CONSTANTIN

Kolekci Harmony značky Vacheron Constantin doplnil nový model Harmony Komplete Calendar vybavený věčným kalendářem. Kalendářní údaje, tedy den, měsíc a datum, zdůrazňuje vínově červená barva, v případě označení data ručka zakončená srpkem, indikující příslušné datum na vnějším obvodu číselníku. Nechybí ani ukazatel fází Měsíce se stupnicí lunárního měsíce.

Ukazatel je natolik přesný, že je zapotřebí ho aktualizovat jen jednou za       122 let. V pouzdru je firemní automatický kalibr 2460QC skládající se z 308 součástek a disponující 40hodinovou rezervou chodu. Pouzdro je z růžového zlata a má rozměry 40 x 49,3 milimetru a výšku 11 milimetrů. Je vodotěsné do hloubky 30 metrů. Na bílém číselníku jsou výrazné arabské číslice a „staromódní“ minutová škála. Tmavohnědý řemínek je s kůže mississippského aligátora a materiál jeho spony odpovídá materiálu pouzdra.

Další články...
Vacheron Constantin a jeho platinová kolekce na SI... Kdo se trochu zajímá o novinky na letošním SIHH, určitě zaznamenal, že letos bude na výstavě k vidění možná více platiny než zlata. Vacheron Constatin...