Hermès Email Grand Feu

Kolekce hodinek Slim d’Hermès se vyznačuje jemně vyváženými proporcemi a snahou o dokonalou rovnováhu mezi vnějšími proporcemi a funkcí přístroje. Nyní Hermès přichází s pánským modelem náramkových hodinek Email Grand Feu vyznačujícím se díky novému druhu emailu estetickým pojetím zásadního významu. Záliba Hermès v sofistikovaném pojetí chronografů zde dostala nový impuls díky uměleckému návrháři Philippe Apeloigovi, který svůj um personifikoval do geometrických tvarů prostých jakýchkoliv zbytečností. Toto „pure“ pojetí se skvěle doplňuje s typografickým zobrazením arabských číslic na ciferníku. Výsledkem je nadčasový vzhled a rafinovaná elegance pánských náramkových hodinek Hermès Email Grand Feu, jejichž edice je limitovaná počtem pouhých 100 kusů.

Slim-dHerme-s01pub

Hodinky mají ultra tenký mechanický strojek s automatickým natahováním s kalibrem Manufacture Hermès H1950. Movement obsahuje mikrorotor, uvnitř je 29 ložiskových kamenů. Hodinky pracují s kmitočtem 21 600 kmitů za hodinu, rezerva nátahu je 42 hodin.

Hodinové pouzdro o průměru 39,5 mm je z 18cti karátového zlata. Antireflexní sklíčko nad ciferníkem je safírové, spodní víčko má vyryté číslo limitované edice. Voděodolnost hodinek je do hloubky třiceti metrů.

Ciferník je v bílém provedení v barvě označené jako White Grand Feu s arabskými číslicemi. Funkcí pánských náramkových hodinek Hermès Email Grand Feu je pouze měření hodin, minut a sekund, přičemž sekundový subciferník je umístěn na číselníku dole v pozici šestého indexu.

Slim-dHerme-s02pub

Pánské náramkové hodinky Hermès Email Grand Feu jsou zákazníkům dodávány s koženým páskem z aligátoří kůže a s přezkou ze zlata o hmotnosti 18 karátů.