Torpedo Pirarta GMT

Hodinářská společnost Cuervo y Sobrinos, známá svými luxusními hodinářskými modely, si nenechala ujít příležitost vytvořit romantický model hodinek dávající vzpomenout na tajné písečné pláže s ukrytými poklady dávných pirátských výprav na ostrovech jako je Kuba, Santo Domino, Tortuga a dalších ostrovech Karibiku.  Vzhledem k latinské historii firmy se propojila slavná minulost se současností společnosti a zároveň byla tímto modelem vzdána pocta mužům, kteří v korzárských lodích bojovali za lepší a svobodnější svět zítřka.

Pánské náramkové hodinky Torpedo Pirarta GMT přináší do hodinářského světa nový prvek, a tím je komplikovaný a inovativní modulární pouzdro s vyměnitelnými kroužky namontovanými mezi hodinářským pouzdrem a lunetou. Torpedo Pirarta GMT se tak mohou měnit v symbolickou skrýš cenných kovů ukrytých v pirátských truhlách.  Současná GMT verze je dostupná s bronzem, titanem, spolu s leštěnou ocelí je nabízena ve dvou barevných variantách ciferníku a také se dvěma odlišnými upínacími pásky.

Hodinový strojek je automatický s kalibrem CyS 5123. Uvnitř je 25 ložiskových rubínů a rotor s rytými motivy. Výkonová rezerva je 40 hodin bez nátahu. Funkce hodin je měření času, zobrazováni čísla dne a druhá časová zóna se 24 hodinovým zobrazením.

Cuervo-y-Sobrinos-Torpedo-Pirata-01pub

Hodinové pouzdro je tvořeno modulární skříní z bronzu, titanu a leštěné oceli o průměru 45 mm. Ze strany ciferníku i ze spodní strany pouzdra je safírové sklíčko, které je na straně ciferníku oboustranně antireflexní.  Spodní víčko má originální gravírování s průhledem do vnitřku hodinového strojku. Hodinky jsou voděodolné do padesáti metrů hloubky. Korunka má tvar glóbu s rytými symboly poledníků a rovnoběžek.

Ciferník je nabízen ve dvou verzích. Zákazník si může vybrat černé nebo bílé pozadí. V pozici šesté hodiny je okénko se zobrazováním čísla dne v měsíci, indexy druhé časové zóny jsou rozmístěny v kruhu kolem středové osy.

Hodinky jsou nabízeny s páskem z černé aligátoří kůže, druhou volbou je pásek z kůže pštrosa. Upínací spona je v obou případech titanová.