Carl F. Bucherer Manero Peripheral

Jak už je firemní tradicí, společnost Carl F. Bucherer v tomto modelu opět demonstrovala své nemalé hodinářské schopnosti. S automatickým movementem vybaveným oscilujícím periferním závažím tato hodinářská firma dosáhla zásadní průlom na poli technických inovací.  Zpočátku byl kalibr A2000 spojován s modely kolekce Manero, která je téměř synonymem pojmu Grand Complications. Nová verze tohoto hodinového strojku označovaná jako CFB A2050 je vybavená malý sekundovým subciferníkem umístěným v pozici šesté hodiny. Exteriér byl přepracován tak, aby hodinové pouzdro posledního modelu se mohlo pochlubit novými elegantními proporcemi. Manero více než kdykoliv jindy je tak symbolem a nositelem klasického a nadčasového hodinářského designu pánských hodinek ve stylu, jehož popularita s časem nijak neustupuje moderním dobovým trendům.

Bucherer Manero Peripheral01pub

Hodinový strojek pánských náramkových hodinek Carl F. Bucherer Manero Peripheral je mechanický s automatickým nátahem. Obsahuje 33 ložiskových kamenů, rezerva nátahu je 55 hodin. Voděodolnost je do hloubky třiceti metrů.

Pouzdro o průměru 40,6 mm je buď ocelové, nebo z růžového zlata. Ciferník je buď černý, nebo bílý a je krytý klenutým antireflexním safírovým sklíčkem. Stejné sklíčko je i ze spodní strany pouzdra. Funkcí chronografu je pouze měření hodin, minut a sekund. Jedinou další komplikací je zobrazení data dne. Okénko s touto funkcí je umístěné na ciferníku v pozici třetí hodiny.

Bucherer Manero Peripheral02pub

Pánské náramkové hodinky Carl F. Bucherer Manero Peripheral se dodávají zákazníkům s upínacím páskem z aligátoří kůže, nebo s tahem z nerezové oceli. Upínací spony jsou ze stejného materiálu, jako je hodinové pouzdro.