Doxa SUB 4000T Professional

Potápěčské hodinky Doxa SUB 4000T Professional přichází ke svým zákazníkům se safírovým sklem s jednosměrným pohybem lunety. Tedy přesně tak, je u potápěčských hodinek pro profesionály vyžadováno, aby dekompresní zastávky zajistily bezpečí i v těch nejextrémnějších podmínkách.  Zkušení potápěči ocení také luminiscenční osvětlení hodin a ruční heliový ventil umístěný v pozici deváté hodiny. Voděodolnost pánských potápěčských hodinek Doxa SUB 4000T Professional je až do hloubky 1 220 metrů.doxa-sub-4000t-professional01pub

Hodinový strojek je automatický, s rezervou nátahu 42 hodin, kalibr ETA 2897. Movement je uložen v 46mm ocelovém pouzdře, který je ve finální části výroby vyleštěn do saténového lesku. Ciferník je v tradiční oranžové barvě s luminiscenčními prvky Superluminova, které ve tmě svítí zeleně. K dispozici je však ciferník i v černém provedení. V pozici třetího indexu je umístěné okénko s číslem aktuálního dne. Terčík ukazatele rezervy nátahu je posazen na pozici sedmé hodiny.

doxa-sub-4000t-professional02pub

Tah je z nerezové oceli se skládací sponou. Pánské potápěčské hodinky Doxa SUB 4000T Professional se nabízejí v limitovaném počtu 200 kusů.